Nagrodzono nas Certyfikatem Schüco Premium Partner

Nagrodzono nas Certyfikatem Schüco Premium Partner

Dziewiąty rok z rzędu firma Schüco przyznała nam prestiżowy certyfikat Premium Partner w dwóch dziedzinach: produkcja stolarki PVC i produkcja stolarki Aluminium. Jest to bardzo ważne wyróżnienie zarówno dla nas jak i dla naszych klientów, świadczy o dużym profesjonalizmie naszej załogi oraz o najwyższej jakości naszych produktów. Elastyczność, dbałość o klienta oraz konsekwencja w budowaniu marki to dziś najbardziej znane wyróżniki Empol-u. Olbrzymie doświadczanie pozwala nam umacniać renomę bezpiecznego i stabilnego partnera.

Wrocławski Krasnal dla Empolu

Wrocławski Krasnal dla Empolu

Rok 2020 to – pod wieloma względami – wyjątkowy czas dla Grupy Empol. 25-lecie firmy to okazja do zaprezentowania naszego nowego „przyjaciela”, który od kilku dni dumnie strzeże fabryki oraz samych pracowników. Jest to wrocławski krasnal, noszący imię Empoliusz Okiennik. Swoim serdecznym uśmiechem utwierdza on w przekonaniu, że Empol, który wyposażył w stolarkę okienną wiele znanych, dolnośląskich budynków oraz od lat wspiera kulturalnie miasto jest idealnym domem, dla kultowego już symbolu Wrocławia.

Empoliusz Okiennik to również doskonały dowód na to, że w budowaniu firmy rodzinnej kluczową rolę odgrywają stabilne i uniwersalne wartości oraz umiejętne połączenie indywidualnych cech pracowników z ideami rodziny założycielskiej.

I miejsce w klasyfikacji Schüco

I miejsce w klasyfikacji Schüco

W październiku podczas  Dni Klienta Schüco Polska PCW nasza firma została nagrodzona za zdobycie pierwszego miejsca w kategorii ,,Najszerszy asortyment zakupowy wśród klientów kategorii A”.

To oznacza, że jako jedni z pierwszych wprowadzamy wszelkie nowości, nawet te najbardziej zaawansowane technologicznie, które oferuje potentat na rynku profili okiennych i drzwiowych.

Empol wyróżniony w konkursie TOPTEN 2019 na najlepszą stolarkę budowlaną

Empol wyróżniony w konkursie TOPTEN 2019 na najlepszą stolarkę budowlaną

Z dumą pragniemy poinformować, że nasze okno Living MD zdobyło wyróżnienie w piątej edycji konkursu TOPTEN 2019 na najlepszą stolarkę budowlaną.

Niezależne instytucje analizują zgłoszone do konkursu okna w oparciu o obiektywne testy i badania potwierdzone przez jednostki certyfikujące. Oceniane były parametry cieplne, techniczne w stosunku do ceny stolarki.

Organizator konkursu podkreśla, że wyróżnione w konkursie okna i drzwi charakteryzują się bardzo dobrymi parametrami technicznymi oraz bardzo dobrą efektywnością energetyczną i ekonomiczną. Dodaje, ze wyróżnione produkty z całą pewnością należą do najlepszych w Polsce. Zastosowane rozwiązania pozwoliły już dziś osiągnąć wartości spełniające wymagania stawiane budynkom według warunków technicznych 2021.

Certyfikat PREMIUM PARTNER SCHÜCO

Certyfikat PREMIUM PARTNER SCHÜCO

Siódmy rok z rzędu firma Schüco przyznała nam prestiżowy certyfikat Premium
Partner w dwóch dziedzinach: produkcja stolarki PVC i produkcja stolarki
Aluminium.
Jest to bardzo ważne wyróżnienie zarówno dla nas jak i dla naszych klientów, świadczy o dużym profesjonalizmie naszej załogi i o wyjątkowej jakości certyfikowanych produktów opuszczających naszą fabrykę

Park maszynowy

Park maszynowy

Realizując kolejny etap naszych długofalowych planów rozwoju dozbroiliśmy park maszynowy.
W październiku zostały uruchomione nowo zakupione maszyny, co umożliwiło nam wprowadzenie nowych produktów, niezbędnych do ekspansji na dalsze rynki Europy i świata.
Dzięki tej inwestycji skróciliśmy terminy realizacji zamówień oraz zwiększyliśmy komfort pracy naszej załogi na linii produkcyjnej jak i w logistyce magazynowej.

Budowa nowoczesnej hali produkcyjnej

Budowa nowoczesnej hali produkcyjnej

W czerwcu 2018 został zakończony pierwszy etap naszej inwestycji: budowa nowoczesnej hali produkcyjnej wraz z zautomatyzowanym magazynem i zapleczem socjalno-administracyjnym.
Do nowego obiektu, o powierzchni 8100m² przenieśliśmy maszyny do produkcji stolarki PCW i aluminium.  Ukończona inwestycja jest odpowiedzią na stale rosnącą liczbę zamówień z Polski i całej Europy. Pozwoli nam ona zwiększyć moce produkcyjne, jeszcze bardziej zautomatyzować proces produkcji,  skracając jednocześnie czas oczekiwania na naszą stolarkę.
Wkrótce do hali zostanie dostarczony nowy park maszynowy, co umożliwi nam poszerzenie naszej oferty produktowej, przez co Empol będzie jeszcze bardziej konkurencyjny na rynkach Europy.

Fabryka okien Schüco Polska / Schüco Polska Fensterfabrik / Schüco Polska window factory
Fabryka okien Schüco Polska / Schüco Polska Fensterfabrik / Schüco Polska window factory
Targi Fensterbau Frontale 2018

Targi Fensterbau Frontale 2018

W dniach 21-24.03.2018 firma EMPOL brała udział w najbardziej prestiżowych targach budowlanych, Fensterbau Frontale. Targi w Norymberdze okazały się dla nas ogromnym sukcesem, odbyliśmy wiele owocnych spotkań biznesowych. Nasze stoisko licznie odwiedzili nasi obecni partnerzy oraz wiele nowych firm zainteresowanych podjęciem współpracy. Zespól EMPOL stworzył ciepłą, a zarazem profesjonalną atmosferę, dzięki czemu każdy odwiedzający czuł się u nas mile widzianym gościem, mógł nawiązać bezpośredni kontakt, zapoznać się z naszą bogatą ofertą, nowościami oraz uzyskać szczegółowe informacje na temat współpracy.

Wszystkim gościom serdecznie dziękujemy za odwiedziny i wszystkie pozytywne opinie na temat naszego stoiska i obsługi.

11.2017 EMPOL podwójnym laureatem w konkursie Mistrz Innowacji

11.2017 EMPOL podwójnym laureatem w konkursie Mistrz Innowacji

16 listopada 2017 w pięknych wnętrzach Pałacu Wojanów odbyło się rozstrzygnięcie 8 edycji konkursu Mistrz Innowacji zorganizowanego przez firmę Winkhaus.
Konkurs skierowany jest do producentów stolarki okiennej i drzwiowej promujących najbardziej innowacyjne rozwiązania i produkty Winkhaus. Miło nam poinformować, że w kategorii firm dużych zostaliśmy podwójnym laureatem w konkursie:
1). w kategorii SmartHome nasz salon firmowy EMPOL BIS uzyskał II nagrodę
2). w części konkursu związanej z najnowszymi projektami informatycznymi otrzymaliśmy wyróżnienie w kategorii WH Planer