Okna przyszłości

Obecnie w szeroko rozumianym budownictwie stawia się na innowacyjne rozwiązania. Zapewnienie najwyższego komfortu mieszkańcom poprzez priorytetowe podejście do zagadnień tj. „energooszczędność” i „technologia” powoli staje się koniecznością. Trendy w branży budowlanej jasno wyznaczają jeden kierunek: wygoda, design i jakość – tego poszukuje klient.

Gdy mówimy o nowoczesnym budownictwie trudno nie skupić się na modnych w ostatnich latach systemach przesuwnych z dużymi przeszkleniami. Ich zastosowanie wizualnie rozmywa bariery między tym, co w środku i na zewnątrz, a przez to wprowadza do pomieszczenia całe najbliższe otoczenie. Drugim racjonalnym potwierdzeniem słuszności wyboru dużych przeszkleń jest olbrzymia dostępność światła. Naturalne światło sprawia, że nasze oczy mniej się męczą i dodatkowo zużywamy zdecydowanie mniej energii elektrycznej.

Okna Schüco, które dostarczamy klientom nie tylko zapewniają idealne efekty wizualne, ale również dzięki doskonałej izolacyjności termicznej – pozwalają obniżyć koszty zużycia energii.

Szeroki wachlarz systemów dostępnych w naszej ofercie sprawia, że dobór najlepszego rozwiązania, dopasowanego zarówno do potrzeb, jak i do możliwości zaprojektowania przestrzeni mieszkalnej nie stanowi żadnego wyzwania. W najnowocześniejszych systemach przesuwnych po rozsunięciu drzwi otrzymujemy niemalże gładkie przejście, zapewniające wygodę użytkowania dzieciom, osobom starszym czy osobom niepełnosprawnym. Modne w ostatnim czasie pojęcie „dom bez barier” staje się nie tylko sloganem, ale również rzeczywistą wizją współczesnego budownictwa.

EMPOL w liczbach

29

lat na rynku

82

klientów
z polecenia

36

krajów,
w których jesteśmy

1173000

zł zaoszczędzonych przez
naszych wszystkich klientów na
ogrzewaniu w jednym sezonie