Empol maluje świat w najróżniejszych barwach.

wnętrze z oknami przesuwanymi

Kolorowe okna od jakiegoś czasu cieszą się popularnością wśród wielu polskich i europejskich klientów. Owszem prym wiodą okna antracytowe, białe lub w drewnopodobnej okleinie, ale wielu inwestorów w konkretnych realizacjach potrzebuje okien nietypowych.

Stworzona przez GEALAN technologia uszlachetniania powierzchni poprzez użycie szkła akrylowego sprawdza się wręcz idealnie na całych długościach profili. Dzięki wprowadzeniu marki GEALAN-acrylcolor® profile wykonane w tej technologii zyskują bardzo większą rozpoznawalność na rynku.

W procesie produkcji podkład składający się z białego, płynnego topliwa PVC, łączony jest nierozerwalnie z płynnym topliwem z plexiglasu. Takim właśnie sposobem uzyskujemy profil wykończony niezwykle eleganckim matowym zabarwieniem.

Okna GEALAN wyprodukowane w powyższy sposób to przede wszystkim trwałość koloru. Dzięki zaletom tworzywa PMMA nawet po wielu latach różnice kolorystyczne spowodowane przez działanie warunków atmosferycznych są prawie niezauważalne, a gładka i nieporowata powierzchnia ułatwia pielęgnację. Co ważne zjawisko nagrzewania jest tak minimalne, że nie dopuszcza  do odkształceń kształtowników okiennych.

Okna wyprodukowane w Empolu to nie tylko najwyższa jakość i niezawodność, ale od momentu wprowadzenia marki GEALAN również pełna kolorystyka z użyciem najnowocześniejszych technologii pokrywania profili szkłem akrylowym. Dbamy o to, by dostarczać naszym klientom sprawdzone i zarazem innowacyjne rozwiązania. Okna GEALAN wyprodukowane we Wrocławiu codziennie docierają do najdalszych zakątków Europy. Jesteśmy zawsze krok do przodu, by móc nadal dumnie cieszyć się uznaniem partnerów w kraju i za granicą.

EMPOL w liczbach

29

lat na rynku

82

klientów
z polecenia

36

krajów,
w których jesteśmy

1173000

zł zaoszczędzonych przez
naszych wszystkich klientów na
ogrzewaniu w jednym sezonie