Okna i drzwi Gealan.

Ostatnie lata to ciągły i dynamiczny rozwój Empolu. Na każdym kroku staramy się dopasować oraz zadowolić naszych klientów. W odpowiedzi na potrzeby rynku oraz liczne zapytania postanowiliśmy poszerzyć ofertę produktową o systemy PVC Gealan.

Profile Gealan to najlepsza odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na innowacyjnie opracowane oraz produkowane we własnym zakresie materiały. Właśnie dzięki nim okna, drzwi oraz systemy przesuwne nie tylko wyglądają bardzo estetycznie, ale również uzyskują wyjątkową stabilność, bezpieczeństwo oraz bardzo wysoki współczynnik izolacyjności cieplnej.

Od 2014 roku GEALAN jest częścią rodzinnej firmy VEKA AG z siedzibą w niemieckiej miejscowości Sendenhorst (Westfalia).

Klienci Empolu oprócz produktów Schüco, mogą zamawiać u nas okna i drzwi Gealan S8000 oraz system przesuwny Smoovio. W najbliższym czasie oferta produktowa będzie się poszerzać o nowe systemy.

Od marca b.r. Empol wspólnie z marką Gealan dąży do konsekwentnego rozwoju. Połączyło nas podobne podejście; siłą napędową firmy jest dynamiczne odpowiadanie na innowacyjne postępy w branży i ciągłe doskonalenie procesów. Wartości takie jak praca zespołowa, zaufanie oraz otwarta komunikacja wszystkich zaangażowanych osób to klucz do sukcesu.

EMPOL w liczbach

29

lat na rynku

82

klientów
z polecenia

36

krajów,
w których jesteśmy

1173000

zł zaoszczędzonych przez
naszych wszystkich klientów na
ogrzewaniu w jednym sezonie