Fasady aluminiowe Schüco – gwarancja nowoczesności.

Coraz częściej słyszymy, że aluminium to materiał przyszłości. Okna aluminiowe Schüco to szerokie spektrum możliwości związanych z projektowaniem, bardzo duża stabilność i przede wszystkim trwałość. Cechy te umożliwiają nam produkowanie konstrukcji o dużych rozmiarach i optymalnej izolacyjności cieplnej.

Nowoczesne okna Schüco pozwalają kształtować design, zapewniają nowoczesny charakter domu oraz tworzą nasycone naturalnym światłem pomieszczenia. Wybór aluminium Schüco jako materiału okiennego jest najlepszą decyzją, ponieważ jego zastosowanie zapewnia dodatkowo liczne korzyści, takie jak:


• wysoka stabilność
• wysoka energooszczędność
• wzrost wartości nieruchomości
• różnorodność wykończenia powierzchni
• wąskie widoczne szerokości profili
• płynność działania i łatwość obsługi
• minimalny zakres konserwacji
• trwałość

Rozwój budownictwa inteligentnego i energooszczędnego sprawia, że od okien i fasad oczekujemy znacznie więcej niż tylko funkcji bezpieczeństwa i szczelności. Obecnie rośnie zainteresowanie rozwiązaniami, które oferują zaawansowane funkcje obsługi i jeszcze lepszą termoizolacyjność. W budownictwie publicznym lub przy nowoczesnych projektach coraz większym zainteresowaniem cieszą się aluminiowe systemy fasadowe Schüco służące do konstruowania przeszklonych elewacji budynków.

System fasadowy Schüco FWS 50.SI (Super Insulated) bazujący na nowatorskiej technologii izolatorów, umożliwia realizację szerokiej gamy fasad i świetlików dachowych o najwyższej izolacyjności cieplnej na poziomie pasywnym. Wysoka elastyczność i szeroka paleta rozwiązań spełnia najbardziej zróżnicowane wymagania funkcjonalno- projektowe w obiektach mieszkalnych i komercyjnych wysokiej klasy.

Transparentne balustrady, systemowo zintegrowane z profilami płynnie i niezauważalnie wkomponowują się w zewnętrzny wygląd fasady. Różne głębokości zabudowy i szeroka profili maskujących oferują dodatkowe możliwości konstruowania i projektowania atrakcyjnych powłok budynków. Pod względem bezpieczeństwa i komfortu użytkowania zoptymalizowane systemowo elementy zapewniają łatwą i niezawodną integrację komponentów elektrycznych, np. do systemów drzwiowych lub przeciwsłonecznych Schüco z napędem automatycznym.

Wszystko to pozwala stworzyć optymalne warunki do życia i pracy oraz ograniczyć koszty
eksploatacji budynku, a dzięki temu zagwarantować utrzymanie jego wartości w długim okresie czasu.

EMPOL w liczbach

29

lat na rynku

82

klientów
z polecenia

36

krajów,
w których jesteśmy

1173000

zł zaoszczędzonych przez
naszych wszystkich klientów na
ogrzewaniu w jednym sezonie