slide1homeSchüco_fenster
slide2homeSchüco_fenster
slide3homeSchüco_fenster
slide4home

Okna PVC Schüco

Produkujemy okna i drzwi PVC w systemach:

LIVING

CT 70

WINDOW BOX

Profile okienne Schüco, są wykonane z materiału o bardzo wysokiej wytrzymałości.  Na całym obwodzie ramy i skrzydła stosujemy ocynkowane wzmocnienia stalowe odporne na korozję, wykonane z kształtowników zimnogiętych o grubości 1,5-2,5 mm. Tak stabilna i wytrzymała konstrukcja okienna, doskonale znosi obciążenia wywierane zarówno przez czynniki zewnętrzne (siły ssania i parcia wiatru, naprężenia, wodoszczelność, nośność)  jak i obciążenie spowodowane zastosowaniem energooszczędnego pakietu trzyszybowego. Pakiet składający się z trzech warstw szkła i dwóch komór pomiędzy nimi, jest rozwiązaniem, które zachowuje doskonałe parametry energooszczędne oraz dobrą izolację akustyczną. To tylko niektóre cechy charakteryzujące najlepsze okna.

Nasze okna PVC to niepowtarzalny produkt dostępny tylko w firmie Empol. Powstał dzięki połączeniu profili Schüco oraz okuć Strong powstałych na bazie Winkhaus activPilot.

Strong to najlepsze okucia o podwyższonej odporności na włamanie rozbudowane o:

•  dodatkowe zaczepy antywłamaniowe i przeciwwyważeniowe:
– 3 zaczepy w każdym skrzydle uchylno-rozwiernym (skutecznie chronią przed próbą włamania i lepiej dociskają skrzydło do ościeżnicy)
– 2 zaczepy w każdym skrzydle rozwiernym
( w oknie referencyjnym )
•  blokadę obrotu klamki wraz z wspornikiem ślizgowym DFE w każdym skrzydle uchylno-rozwiernym (wymusza prawidłowe położenie klamki, zapobiega wypięciu skrzydła z górnego zawiasu)
•  niewidoczny docisk wrębowy (uszczelnia, wytłumia hałas)
•  system ryglowania oparty na trzpieniach w kształcie ośmiokątnych grzybków (bezpieczne i trudne do sforsowania połączenie skrzydła z ościeżnicą).
•  prosta regulacja docisku skrzydła do ościeżnicy (możliwość indywidualnej kontroli szczelności) .
•  stopniowany uchył (możliwość regulacji strumieniem świeżego powietrza, blokada przy przeciągach).