Okucie Winkhaus Activpilot Comfort

Jedyna w swoim rodzaju technologia activPilot Comfort pozwala cieszyć się świeżym powietrzem bez niepotrzebnych strat energii. Wietrz swój dom na 6-tkę i oszczędzaj energię!

Okno z okuciem activPilot Comfort firmy Winkhaus posiada oprócz funkcji uchyłu i pełnego otwarcia dodatkową funkcję wietrzenia przez ok. 6-milimetrową szczelinę na całym obwodzie skrzydła.

Zalety:

  • Zdrowy klimat (stały dopływ świeżego powietrza przez 6mm szczelinę na całym obwodzie okna zapewnia zdrowy klimat w pomieszczeniach, chroniąc je przed wilgocią i zagrzybieniem).
  • Bezpieczeństwo (okno podczas wietrzenia spełnia wymagania normy ENV 1627-1630 w klasie RC2, czyli zachowuje się jak zaryglowane okno antywłamaniowe – jedyne takie rozwiązanie na rynku).
  • Oszczędność energii (wymiana powietrza całą powierzchnią ramy bez efektu wychłodzenia i niepotrzebnych strat energii).
  • Wietrzenie bez przeciągów (konstrukcja okucia eliminuje problem przeciągów, ponieważ specjalne zaczepy stabilnie przytrzymują skrzydło w ramie, niezależnie od siły wiatru wiejącego na zewnątrz).
  • Ochrona przed owadami

EMPOL w liczbach

29

lat na rynku

82

klientów
z polecenia

36

krajów,
w których jesteśmy

1173000

zł zaoszczędzonych przez
naszych wszystkich klientów na
ogrzewaniu w jednym sezonie