slider_wizual

WIZUALIZACJA NOWEJ FABRYKI

ROZWIJAMY SIĘ DLA WAS

slide1homeSchuco_fenster1

OKNA I DRZWI Schüco

STWORZONE DLA CIEBIE

slide2homeSchüco_fenster

NOWOCZESNOŚĆ
wiemy jak wyznaczać trendy

slide3homeSchüco_fenster

oczekujesz
bezpieczeństwa

to również nasz
priorytet

slide4home-Schüco_fenster

funkcjonalność i design
docenisz to
już pierwszego dnia

Schüco Premium Partner to program skupiający wiodących polskich producentów wysokiej jakości stolarki okienno-drzwiowej z profili Schüco. Tym prestiżowym certyfikatem systemodawca nagradza producentów w zakresie produkcji PVC lub aluminium. Empol Okna Wrocław jest jedną z nielicznych fabryk, które uzyskały ten tytuł w obydwóch dziedzinach.

Program skierowany jest do producentów, którzy konsekwentnie realizują wspólną z Schüco politykę jakości oraz posiadają pełną gamę produktów zapewniających elastyczne i profesjonalne dopasowanie oferty do potrzeb rynku. Partnerzy Premium to podmioty dbające o systematyczne szkolenia swojego zespołu, świadomie podnoszące poziom wiedzy i umiejętności. Celem takich szkoleń jest nadążanie za zmieniającymi się potrzebami klienta i możliwościami technologicznymi, jakie oferują okna i drzwi Schüco.

DLACZEGO MY?

Fabryka Okien Empol z Wrocławia, powstała w 1995 roku, jest firmą rodzinną zarządzaną przez małżeństwo, Ewę i Mieczysława Siuba

Mocnymi stronami firmy jest dbałość o najwyższą jakość produktów oraz kompleksowa obsługa klientów. Nasza produkcja jest połączeniem najlepszych rozwiązań technologicznych na rynku z doświadczeniem wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów. Gwarancją wiarygodności i rzetelności firmy jest rosnące zaufanie klientów, którzy w większości trafiają do nas z polecenia. Bardzo duży nacisk kładziemy na analizę potrzeb i spełnianie oczekiwań naszych odbiorców. Dzięki takiemu indywidualnemu podejściu, jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wygórowanym wymaganiom.