fabryka@empol.pl   +48 717726400
web_1
web_pano1
slide4home
slide3home

Aktualne oferty pracy w naszej firmie

Technolog PVC

Kontroler jakości

Pracownik produkcji

Doradca handlowy – Dział Exportu

Osoby zainteresowane w/w ofertami prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres:
e-mail: rekrutacja@empol.pl

Prosimy o dołączenie do oferty nazwy stanowiska pracy, na jakie dana osoba się ubiega.

Prosimy o przesłanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przy realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883)”.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

MONTER OKIEN

Zadania:

  • Montaż stolarki PCW oraz stolarki aluminiowej

  • Montaż bram garażowych segmentowych

  • Montaż rolet

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w montażach

  • Dobra wiedza techniczna

  • Własna działalność gospodarcza

  • Własny samochód dostawczy i narzędzia

  • Wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • Umowę o stałej współpracy jako autoryzowana ekipa montażowa

  • Ciągłość montaży przez cały rok

  • Atrakcyjne warunki współpracy

  • Bogaty pakiet szkoleń technicznych

  • Odzież robocza i szkolenia BHP

Teren pracy: Wrocław i Rejon Dolnego Śląska

Osoby zainteresowane w/w ogłoszeniem prosimy o przesłanie oferty na adres:

Prosimy o dołączenie do oferty oświadczenia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie CV oraz innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez EMPOL BIS SA z siedzibą w Źródłach, ul. Wschodnia 12 dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji, jak również po jej zakończeniu zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami”.

PRACA SEZONOWA

Zatrudnimy Pracownika gospodarczego/Sprzątaczkę na okres 4 tygodni (od 03-07-2017 r. do 28-07-2017 r.)
Praca na umowę zlecenie Czas pracy : 07.00 – 15.00 (do ustalenia)

Miejsce pracy: Fabryka Okien EMPOL, Źródła ul. Wschodnia 12, www.empol.pl (8 km od Wrocławia – kier. Środa Śląska)

Osoby zainteresowane w/w ofertami prosimy o zgłoszenie się bezpośrednio do działu kadr lub dostarczenie CV na adres rekrutacja@empol.pl ( w temacie wiadomości proszę wpisać: sprzątanie)
Prosimy o dołączenie do oferty oświadczenia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami”.

Jeśli jesteś pełną energii, kreatywną osobą, która ceni pracę w zgranym zespole to wyślij do nas swoje CV opisując stanowisko, na którym najlepiej byś się odnalazł/a:

kadry@empol.pl