20-lecie firmy Empol

Marzec 2015

Nasza firma obchodzi w tym roku 20-lecie swojej działalności. Postanowiliśmy uczcić to ważne wydarzenie i zaprosić wszystkich do udziału w naszej promocji.
Dla naszych klientów przygotowaliśmy atrakcyjne prezenty, które z pewnością staną miłym dodatkiem do zakupionych produktów.

Dodatkowo zapraszamy do udziału w konkursie, w którym będą Państwo mieli okazję pochwalić się zdjęciami zrealizowanych inwestycji.

Szczegóły promocji i konkursu w salonach firmowych EMPOL 

Promocja 20 lecie Empol


 

Nasza firma laureatem konkursu „Gepardy Biznesu”

Październik 2014

Z przyjemnością informujemy, że nasza firma została wyłoniona przez kapitułę konkursu Gepardy Biznesu, spośród wszystkich dolnośląskich przedsiębiorstw. Jako firma z doskonałą kondycją finansową oraz prężnie rozwijająca się, po raz kolejny udowodniliśmy, że innowacja i solidność w każdej płaszczyźnie działalności firmy, to niezbędne elementy budowy sukcesu.
Z dumą prezentujemy statuetkę Gepardy Biznesu, która będzie nam przypominać o tym, że dobrze wybraliśmy drogę, którą kroczy cały zespół od początku istnienia firmy.

gepardybiznesu.jpg


 

Zwiększamy flotę logistyczną

Lipiec 2014

Możliwości logistyczne firmy, to dla nas jedno z kluczowych zagadnień. Nieustannie więc rozwijamy flotę, aby szybko i bezpiecznie dostarczać nasze okna zarówno klientom hurtowym jak i indywidualnym. Nasze ciężarówki można spotkać w całej Europie, gdzie dowożą do klientów Okna Schüco z naszej fabryki.

d30_9535a.jpg


 

Galeria zdjęć z targów budowlanych

Kwiecień 2014

Zapraszamy Państwa do galerii zdjęć z targów budowlanych Tarbud, oraz polubienia naszego Facebookowego profilu.

Galeria przedstawia stoisko przed otwarciem targów, to właśnie za jego aranżację dostaliśmy główną nagrodę. Dziękujemy agencji reklamowej Studio Gepard, za projekt i wykonanie stoiska.

d70_5510.jpgd70_5561.jpgd70_5563.jpg


 

2 nagrody na Targach Budowlanych TARBUD 2014 dla Empolu

Marzec 2014

Najważniejsze wydarzenie budowlane na Dolnym Śląsku dobiegło końca. Przez wrocławską Halę Stulecia przeszły tysiące odwiedzających, poszukujących nie tylko najlepszych rozwiązań budowlanych, ale również odpowiedzi na wiele pytań, na które często może odpowiedzieć jedynie producent. Dla naszej firmy była to okazja do zaprezentowania unikalnych rozwiązań z branży okiennej oraz bezpośredniego spotkania z klientami. 

Jesteśmy bardzo dumni, bo jako jedyni dostaliśmy aż 2 nagrody:

  • Wyróżnienie za okno 7-komorowe Prestiż AluInside (skierowane do budynków pasywnych i energooszczędnych)
  • Pierwsze Miejsce za najciekawszą aranżację stoiska targowego.

Dziękujemy całemu zespołowi za wkład w powstanie ekspozycji i profesjonalną obsługę zainteresowanych.

stat1.jpg  wyroznienie.jpgnagroda-stoisko.jpg
terbud2014.jpg


 

Zapraszamy na wirtualne zwiedzanie naszego stoiska targowego

Marzec 2014

Z różnych powodów wielu Wrocławian nie wybierze się na Wrocławskie targi "Tarbud", więc jako jedni z wystawców, chcemy Państwa zaprosić na wirtualną wycieczkę po naszym stoisku. Mamy nadzieję, że choć małym stopniu pozwoli ona zaprezentować nasze okna i drzwi.

Na wirtualną wycieczkę zapraszamy na nasz okienny blog firmowy.


 

Wrocławskie Targi Budowlane

Marzec 2014

Targi już w przyszłym tygodniu, więc czas się pochwalić naszym stoiskiem. Na razie to jedynie wizualizacja, jednak mamy nadzieję, że zachęci Państwa do odwiedzin.
Zaprezentujemy ciekawe propozycje, nie tylko dla budownictwa jednorodzinnego. Będą rozwiązania dla domów pasywnych, ogromne drzwi unoszono-przesuwane typu HS, elektrycznie otwierane drzwi wejściowe, rolety sterowane pilotem i wiele innych. Przez trzy dni trwania targów, można będzie porozmawiać ze specjalistami oraz umówić się na indywidualne konsultacje, również w miejscu montażu okien i drzwi.

Serdecznie zapraszamy
Zarząd Firmy Empol

 

Wizualizacja stoiska:

 wizual2014.jpg

Mapa Hali Stulecia

planstoisk-hala_tarbud2014-15032014.jpg


 

Schüco Premium Partner - Jesteśmy wśród najlepszych

Marzec 2014

Kolejny rok współtworzymy grupę wyróżnionych partnerów firmy Schüco, którzy zostali zaproszeni do programu Schüco Premium Partner. Jest to dla całego zespołu wyjątkowe wyróżnienie, potwierdzające ich wkład w rozwój i wizerunek firmy.
Więcej na temat programu, na stronie Schüco Premium Partner

premium2014.jpg


 

Będziemy na targach Tarbud 2014

Luty 2014

Serdecznie zapraszamy Państwa na tegoroczne targi „Tarbud 2014”, które odbędą się 28-30 Marca 2014 roku w Hali Stulecia we Wrocławiu. Zaprezentujemy na nich najnowocześniejsze rozwiązania z oferty okien i drzwi. Zespół specjalistów z fabryki okien, chętnie odpowie na Państwa pytania i pomoże dobrać optymalną konfigurację stolarki. Będziemy prezentować również drzwi unoszono-przesuwane typu HS, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem w krajach zachodnich o coraz większym w Polsce.
Nie chcemy zdradzać więcej szczegółów, tylko zaprosić Państwa na osobiste spotkanie na tym ważnym dla budownictwa wydarzeniu.
Celowo rozmyliśmy wygląd naszego stoiska, niech na razie pozostanie tajemnicą :)

tarbud2014wiz.jpg


 

Empol na liście najlepiej rozwijających się firm

Luty 2014

Znaleźliśmy się w rankingu, w którym chciałby się znaleźć każdy przedsiębiorca. Przedstawia on firmy, które prezentują doskonałą kondycję i odnotowują znaczący wzrost wyników finansowych. Z dumą i satysfakcją prezentujemy nasz certyfikat, potwierdzający przynależność do elitarnego klubu „ Gazele Biznesu”.
Nagroda cieszy podwójnie, biorąc pod uwagę trudną sytuację na branżowym rynku, jak i zawirowania gospodarcze ostatnich lat.

2014-02-1308.22.35.jpg


 

Laur Klienta dla naszego dostawcy profili PVC

Styczeń 2014

Nie jest tajemnicą, że to głównie wybór systemu profili okiennych decyduje o tym, że okno będzie miało doskonałe parametry, było ciepłe, trwałe i estetyczne. To oczywiście najważniejsze cechy które oceniają klienci i na podstawie których dokonują właściwych wyborów.
Najcenniejsze więc są nagrody przyznane przez samych konsumentów, którzy krytycznym okiem potrafią wyłowić z niezliczonych propozycji, te najlepiej spełniające ich oczekiwania. Taką „najcenniejszą” nagrodę, otrzymała po raz kolejny firma Schüco, nasz dostawca profili okiennych. Nagroda cieszy podwójnie, ponieważ utwierdza nas w przekonaniu że wybraliśmy najlepszego partnera, oraz daje nam świadomość że to właśnie my będziemy nadal produkować okna dla Państwa z najlepszych profili.
Gratulujemy więc firmie Schüco zdobycia nagrody „Laur Klienta”.

laurklientaschuco2013.jpg


 

Jak konserwować okna

Listopad 2013

Zbliża się okres zimowy, kiedy to nasze okna będą zapewniać domownikom maksymalny komfort i bezpieczeństwo.
Nie zapomnijmy więc o ich właściwej konserwacji, która ma kluczowe znaczenie dla trwałości całej konstrukcji i sprawności mechanizmów.

Krótki artykuł pokazujący jak zakonserwować okno na zimę, znajdziecie Państwo n naszym blogu, zapraszamy do lektury.


 

Promocja "STOP KOMAROM"

Sierpień 2013

Wysoka aktywność insektów w okresie letnim, skłoniła nas do wprowadzenia promocji na moskitiery ramowe. Do każdego okna zakupionego w naszym salonie firmowym, dokładamy moskitierę ramową za pół ceny!

Moskitiera skutecznie chroni przed owadami, umożliwiając swobodne wietrzenie pomieszczeń. Dzięki niej unikniemy ugryzień, bez konieczności stosowania chemicznych środków, czy zamykania szczelnie okien w godzinach, w których robi się chłodniej na zewnątrz i można w końcu przewietrzyć pomieszczenia. Jest to prosta i skuteczna konstrukcja, którą łatwo i bez narzędzi można zdemontować na okres zimowy. Co jest ważne, jej montaż nie wymaga żadnej ingerencji w profile okienne.
Szczegóły promocji, chętnie wyjaśnią Państwu handlowcy w naszych salonach firmowych.
Promocja nie łączy się z innymi promocjami.

_dsc6862.jpg


 

XXll edycja Dolnośląskich Certyfikatów Gospodarczych

Czerwiec 2013

Dnia 21 czerwca w Sali Wielkiej Wrocławskiego Ratusza, odbyło się uroczyste wręczenie certyfikatów i statuetek, prestiżowego programu „Dolnośląski Certyfikat Gospodarczy”. Firma Empol Fabryka Okien, jest nagrodzona już po raz piąty, otrzymując „Diamentową Statuetkę”.  

d70_8681.jpg dcg2013.jpg


 

Premium Partner

Maj 2013

Kiedy wiele lat temu nasza firma rozpoczęła produkcję okien w oparciu o profile Schüco, wierzyliśmy że wybór tego prestiżowego systemu profili, będzie miał kluczowy wpływ na to, jaki sukces osiągniemy w przyszłości. Mijający czas utwierdził nas w tym przekonaniu, ale też udowodnił że dbałość o najdrobniejsze szczegóły pozwoliła zdobyć coś więcej, nagrodę na którą zasłużyło niewielu.
Zostaliśmy zaproszeni do prestiżowego programu, którego pomysłodawcą i organizatorem jest właśnie firma Schüco. Odpowiednia wiedza, doświadczenie oraz poziom obsługi w salonach firmowych i ich wyposażenie, to główne warunki uczestnictwa w programie weryfikującym producentów.
Dzisiaj z dumą prezentujemy i posługujemy się logo Premium Partner, ogromnego prestiżu dodaje nam fakt, że jesteśmy jedną z 10 polskich firm które przeszły weryfikację, zdobywając zaufanie firmy Schüco, oraz jedną z 3 które produkują z PVC i aluminium.

Certyfikat premium partner


 

Empol Fabryka Okien ambasadorem dobrego montażu

Kwiecień 2013

Mając świadomość, że prawidłowy montaż jest połową sukcesu, poświęcamy tej kwestii wiele uwagi, szkoląc nie tylko swoich pracowników i monterów, ale także edukując naszych klientów.
Od wielu lat współpracujemy z liderem w dziedzinie produkcji materiałów do „Ciepłego Montażu”, firmą Tremco Illbruck. Nasze wieloletnie starania, mające na celu podnoszenie wiedzy klientów i zespołu pracowników, zaowocowały nie tylko zwiększonym zainteresowaniem nowoczesnymi technikami, ale również wyróżnieniem naszej firmy, jako Ambasadora Dobrego Montażu Okien i Drzwi

 Certyfikat partnerstwa Illbruck


 

Laur klienta dla naszych systemów profili PVC

Kwiecień 2013

Gałąź produkcji okien z PVC w naszej firmie, jest oparta wyłącznie o profile marki Schüco. Daje nam to pewność, że oferowana przez naszą fabrykę stolarka okienna, jest zawsze utrzymana na najwyższym, europejskim poziomie.
Po raz kolejny potwierdza to zdobyty Laur Klienta, będący odzwierciedleniem ogromnego zaufania konsumentów, jakim darzą nasz system profili.

laurklientatopmarkaschuco.jpg


 

Nagrody VIP dla najlepszych salonów okiennych

Luty 2013

Aby potwierdzić najwyższy poziom obsługi w naszych salonach firmowych, poddajemy je certyfikacji przez niezależne instytucje. Działania te, poza zyskaniem prestiżu, pomagają kontrolować osiągnięty poziom i stale go weryfikować. Jednym z takich programów jest „VIP Najlepsze Salony Stolarki”, którego EMPOL jest wielokrotnym laureatem. Dziś prezentujemy zdobyte certyfikaty, zdobyte przez cztery nasze salony firmowe:

Nagroda VIP  dla salonów w Świdnicy i we Wrocławiu przy ul. Zgodnej 4

Nagroda Super VIP dla salonów w Źródłach i Oławie.

Serdecznie gratulujemy naszym handlowcom.

Nagroda VIP Empol ŹródłaVip dla biura w ŹródłachVip dla biura w e WrocławiuVip dla biura w OławieVip dla biura w Świdnicy


 

Z wizytą szkoleniową w Siedzibie firmy Schüco

Luty 2013

Oddelegowana grupa pracowników kilku działów naszej firmy, odbyła wyjazdowe szkolenie w siedzibie głównej firmy Schüco w Weißenfels. Ważną częścią wizyty, było zwiedzanie hali produkcyjnej, gdzie zaprezentowano cały proces produkcji profili PCW od granulatu po okleinowanie. Przedstawiciele Schüco zaprezentowali również kilka nowości, których wdrożenie planowane jest na najbliższe lata. Na koniec nie zabrakło również zdrowej rywalizacji przy kręglach, zasłużonego relaksu.
Dziękujemy firmie Schüco za poświęcony czas i czekamy niecierpliwie na kolejne szkolenia.

dsc05914.jpgdsc05952.jpgdsc05934.jpg


 

Certyfikat Solidna Firma 2012

Luty 2013

12 lutego 2012 roku, odbyła się gala programu Solidna Firma, który został objęty patronatem honorowym przez Pana Aleksandra Marka Skorupę, wojewodę dolnośląskiego. Uroczystość,  miała miejsce w Sali Kolumnowej Urzędu Wojewódzkiego we Wrocławiu. Certyfikatem uhonorowano 22 przedstawicieli wyróżnionych firm z województwa dolnośląskiego i 2 z Opolszczyzny. Odebraliśmy  już po raz szósty tą prestiżową nagrodę, która umacnia nasz wizerunek firmy solidnej i godnej zaufania.
Wiecej o programie

solidnafirma2012.jpg


 

Certyfikaty montażowe VIP

Listopad 2012

Wiemy, jak ważnym etapem realizacji zamówienia jest montaż stolarki, dlatego nasi technicy i montażyści, poza szkoleniami wewnętrznymi, biorą udział w praktycznych szkoleniach organizowanych przez zewnętrzne firmy. 17 Listopada 2012 roku wzięli udział w warsztatach, które upoważniają ich do korzystania z tytułu Montażysta Stolarki VIP.
Wierzymy, że podnoszenie kwalifikacji każdego pracownika, ma wymierny wpływ na jakość i poziom obsługi naszych klientów.

Certyfikaty VIP Montaż


 

Rozwijamy park maszynowy

Sierpień 2012

Spełniamy oczekiwania rynku okiennego

Oczekiwania rynku rosną każdego roku w szybkim tempie. Dotyczą one zarówno jakości, innowacyjności jak i czasu realizacji zlecenia.
Każda firma poważnie traktująca potrzeby klientów, nie może się obejść bez rozwijania i unowocześniania parku maszynowego. Wdrażając nowe technologie do produkcji okien PCV i Aluminium, nie tylko skróciliśmy czas produkcji, ale zyskaliśmy kolejne, nowe narzędzia, które dzięki swej precyzji pozwolą utrzymać najwyższą jakość wykonania produktów, jaką cieszy się nasza firma od wielu lat.

Utrzymujemy najwyższą jakość

  • Kolejna, najnowsza piła, wsparła linie produkcyjne okien PCW. Szybka, półautomatyczna i bardzo precyzyjna maszyna, przeznaczona jest do cięcia profili Schüco i obsługuje początkowy etap produkcji okien plastikowych.
  • Zadaniem drugiej maszyny, jest przygotowanie profili drzwiowych do procesu uzbrajania w okucia, takie jak zamki, zasuwnice czy zawiasy. Znajduje ona zastosowanie zarówno w produkcji drzwi PCW jak i drzwi aluminiowych.

 

Maszyna przygotowująca okna i drzwi do okuwaniaGłowica tnąca nowej piłyPiła do cięcia profili Schüco


 

DCG po raz czwarty.

Czerwiec 2012

Dolnośląski Certyfikat Gospodarczy

Dla fabryki okien Empol, to już czwarty certyfikat DCG. Wręczenie odbyło się 26.06.2012r w Muzeum Narodowym we Wrocławiu. Celem projektu jest wyróżnienie firm, które wnoszą znaczący wkład w gospodarczy rozwój regionu, prowadzą uczciwą politykę oraz cieszą się dobrą kondycją. Naszej firmie po raz czwarty udało się spełnić wszystkie warunki programu,  cieszymy się, że możemy być wzorem dla innych Wrocławskich i Dolnośląskich przedsiębiorców.


Lista laureatów programu

 

Certyfikat DCG


 

Nagrody dla salonów okiennych

Czerwiec 2012

Kolejne dwa salony okienne

Zostały nagrodzone przez kapitułę programu VIP-najlepsze salony stolarki, co utwierdziło nas w przekonaniu, że zawsze warto dbać o wysoki poziom obsługi klienta i wyszkolenie handlowców. Kapituła ocenia właściwe wyeksponowanie oferowanych produktów, przejrzystość oferty i kompetencje oraz zaangażowanie handlowca.


Nagrodzone salony:

Środa Śląska

ul. Legnicka 6-8
tel. (71) 317 64 94, fax (71) 317 64 94
e-mail: sroda@empol.pl


Wrocław

ul. Horbaczewskiego 21/4B
tel. (71) 351 86 10
e-mail: horbaczewskiego@empol.pl

Gala wręczenia nagród VIPcertyfikat VIP-najlepsze okna i drzwicertyfikat VIP-najlepsze okna i drzwi

Zapraszamy również do obejrzenia filmu z gali, oraz prezentacji laureatów.


 

Złoto dla fabryki okien z Wrocławia

Marzec 2012

Empol Fabryka Okien z Wrocławia odbiera „Złoty Certyfikat Solidna Firma”

Nagroda ta jest dowodem, na niezmienne i konsekwentne realizowanie polityki jakości firmy. Otrzymują ją firmy które pięciokrotnie przeszły pomyślnie proces weryfikacji. Warto również wspomnieć, że jesteśmy jedyną firmą z branży okiennej we Wrocławiu, która jest nagradzana w tym prestiżowym programie. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 17 Lutego w Warszawie.

Certyfikat Solidna Firma dla Fabryki Okien WrocławCertyfikat Solidna Firma dla Fabryki Okien WrocławCertyfikat Solidna Firma dla Fabryki Okien Wrocław


 

Nasze okna z nowym dodatkiem

Luty 2012

Wprowadziliśmy nowy dodatek do produkowanych przez nas okien.

Jest nim maskownica wrębu okuciowego. Drobiazg z pozoru mało istotny, jednak w praktyce okazuje się niezastąpiony, gdy przychodzi do utrzymania czystości naszej stolarki. W rowku technologicznym służącym do mocowania okuć okiennych zbiera się brud, który niełatwo jest z niego usunąć. Maskownica tego rowka była dostępna w naszej ofercie za dodatkową dopłatą, obecnie wyposażamy w nią wszystkie okna w dolnej części ramy całkowicie za darmo. Dodatkowo zwiększa ona estetykę okien.
Więcej na temat promocji i innowacji

Poniżej na pierwszym zdjęciu okno bez maskowicy, widać jak trudno jest utrzymać go w czystości.

Okno bez maskownicyOkno z maskownicąOkno z maskownicą


 

Prestiż Cava – prestiżowo i nowocześnie.

Październik 2011

Nowy profil okienny w naszej ofercie.

Sięganie po najnowsze rozwiązania w dziedzinie okien PCW, to już właściwie tradycja w firmie Empol z Wrocławia. Dlatego nie mogło zabraknąć w naszej ofercie okna Prestiż Cava, zbudowanego na bazie profili niemieckiego lidera w produkcji systemów okiennych, firmy SCHÜCO. Nowy sześciokomorowy profil zaprojektowano w oparciu o pięciokomorowy system Komfort Cava, który dzięki swojej niespotykanej linii, zdobył ogromną popularność. To doskonałe rozwiązanie do domów energooszczędnych i pasywnych, dzięki przenikalności ram wraz ze stalą = 1,1 W(m2K) i możliwości zastosowania pakietu szyb, o grubości nawet do 60mm. Dzięki temu możemy się cieszyć nie tylko walorami wizualnymi, ale również cechami ciepłochronnymi jakie zapewniają nam profile sześciokomorowe. Więcej informacji w dziale oferta - okna prestiż.

gotowex800.jpg


 

Profile w kolorze Winchester w standardzie

Październik 2011

Empol- Wrocławska fabryka okien poleca Okna Winchester:


Wprowadziliśmy kolejny kolor okleiny o nazwie Winchester, Jest to całkowicie nowy wzór na rynku, bardzo dobrze imitujący naturalne drewno. Jego płaszczyzna jest dość gładka, przypominająca nieco płaszczyznę oklein Siena Rosso i Siena Noce. W naszej ofercie okna winchester dostępne są już jako standardowa oferta.
Wieloletnie doświadczenie producenta podpowiada nam, że nowy kolor stanie się prawdziwym przebojem i na pewno znajdzie uznanie klientów, którzy chca się wyróżniać. Dostępny we salonach okiennych na Dolnym Śląsku i w Wielkopolsce. Jeśli nie wiesz jeszcze jakie okna wybrać i w jakim kolorze, to proponujemy właśnie kolor Winchester.

okleinawinchester.jpg


 

Złota statuetka DCG dla firmy Empol

Lipiec 2011

Odbieramy kolejny ceryfikat

Wydarzenie dla nas wyjątkowe, Dolnośląski Certyfikat Gospodarczy odbieramy po raz trzeci z rzędu i złota statuetka DCG jest wyróżnieniem szczególnym, świadczącym o rosnącej kondycji i szybkim rozwoju firmy. Wręczenie certyfikatów odbyło się 13.lipca w Oratorium Marianum Uniwersytetu Wrocławskiego. Ta prestiżowa nagroda jest przyznawana firmom z Dolnego Śląska, które wnoszą istotny wkład w rozwój regionu, są swoistą wizytówką swojego miasta i województwa, oraz jest świadectwem wiarygodności i jakości gospodarczej.

_dsc4719.jpg_dsc4665.jpg_dsc4681.jpg


 

Najlepsze salony okienne - najwięcej nagród dla firmy Empol

Grudzień 2010

Jakie okna wybrać i w jakim salonie kupić.

Miło jest nam poinformować, że nasze salony firmowe wzięły udział w prestiżowym konkursie "VIP - Najlepsze Salony Stolarki".
Zdobyliśmy najwięcej, bo aż 11 nagród "VIP", w tym aż 3 najwyższe odznaczenia "Super Vip". W tym dwuetapowym konkursie, ocenie podlegało wiele kryteriów, między innymi jakość obsługi i kompetencja handlowców. Lista laureatów dostępna jest na portalu Infookno, który jest organizatorem programu. Dziękujemy jednocześnie naszym handlowcom z naszych salonów okiennych z Wrocławia, Poznania i Leszna, za zaangażowanie w jakość wizerunku biur sprzedaży.

_dsc1437.jpg_dsc1518.jpg_dsc1515.jpg


 

Pomoc powodzianom

Październik 2010

Drobny gest może wiele zmienić.

Nasza firma od wielu lat pomaga najuboższym rodzinom z gminy i okolic Środy Śląskiej, wspiera lokalne drużyny sportowe, często również ofiaruje okna PCV pogorzelcom i powodzianom z okolic Wrocławia.
Tym razem postanowiliśmy upublicznić jedną z takich akcji, aby dać przykład innym firmom, których drobny gest może być dla potrzebujących ogromnym darem.
Zapraszamy do naszego bloga o oknach, gdzie pokazujemy jedną z takich akcji.


 

VIP-NAJLEPSZE OKNA I DRZWI

Lipiec 2010

Empol - najlepsze Okna we Wrocławiu - jesteśmy dumni.

Zakończyła się właśnie III edycja programu "VIP - Najlepsze Okna i Drzwi". Niezwykle miło jest nam poinformować Państwa, że firma EMPOL jako jedna z nielicznych została wyróżniona na tej gali aż dwukrotnie, co poprawia i tak już doskonałą opinię. Patronat nad programem objął ekspert w zakresie energooszczędności - Dolnośląska Agencja Energii i Środowiska. Komisja, aby wyłonić finalistów programu dokładnie analizowała dostarczone wyniki badań, cenę oraz jakość prezentowanych produktów. Głównymi kategoriami Programu była energooszczędność oraz dźwiękochłonność. Firma EMPOL została wyróżniona w dwóch kategoriach:
Ciepłe okno PVC VIP Energia Plus
Ciche okno PVC VIP Silencio 

Nagrody są efektem wspólnej pracy

Nagrody te są dla naszej firmy niezwykle ważne, ponieważ wiemy, jak istotną sprawą przy wymianie okien dla naszych klientów jest energooszczędność oraz ochrona przed hałasem. Zdobycie tak prestiżowych nagród jest świadectwem istnienia na rynku polskich firm godnych zaufania, których produkcja jest na najwyższym poziomie. Dziękujemy całemu zespołowi, który tak ciężko pracuje na sukces całej naszej firmy oraz klientom za dotychczasowe zaufanie.

vip-energia-duze.jpgvip-silencio-duze.jpg


 

Dolnośląski Certyfikat Gospodarczy drugi rok z rzędu

Lipiec 2010

Fabryka okien Empol - czołówka Dolnośląskich przedsiębiorców.

Dolnośląski Certyfikat Gospodarczy przyznawany jest corocznie wiarygodnym przedsiębiorstwom, które wnoszą istotny wkład w rozwój regionu. Miło nam poinformować Państwa, że firma Empol Sp.j. po raz drugi, została laureatem tego prestiżowego wyróżnienia. Jednak aby takie wyróżnienie zdobyć, należało spełnić szereg kryteriów postawionych przez Kapitułę Województwa Dolnośląskiego, które to były szczegółowo weryfikowane. Dzięki otrzymaniu Dolnośląskiego Certyfikatu Gospodarczego firma Empol w dalszym ciągu przynależy do elity przedsiębiorców Dolnego Śląska. Dzięki temu certyfikatowi firma Empol zyskuje większe zaufanie klientów do naszej firmy i produktów oraz wzmacnia wizerunek firmy w naszym regionie.

dcg1-duze.jpgdcg2-duze.jpgdcg3-duze.jpg


 

Zabawa integracyjna

Maj 2010

Urodziny Empolu

Jak co roku, tym razem na wiosnę, odbyła się impreza firmowa dla pracowników firmy. Było to wydarzenie szczególne, bo właśnie 15 lat temu, we Wrocławiu, nasza fabryka okien rozpoczęła swoją działalność.
Organizatorzy przygotowali jak zawsze niecodzienne atrakcje, między innymi mieliśmy okazję stoczyć bitwę paintballową w lesie, oraz pograć w speedball między dmuchanymi przeszkodami.
Mimo wielu wyczerpujących konkurencji, nie zabrakło sił na dobrą zabawę, a jak na urodziny przystało, był oczywiście ogromny tort i życzenia.

zawadka2.jpgzawadka10(1).jpgzawadka10(3).jpgzawadka10(5).jpgzawadka10(6).jpgzawadka10(7).jpgzawadka10(8).jpgzawadka10(10).jpg


 

Wywiad w branżowym portalu okiennym

Maj 2010

Tak o nas piszą.

Firma Empol istnieje już 15 lat, jednak mało kto wie, jaka jest jej historia. Na stronach branżowego okiennego portalu internetowego, ukazał się niedawno wywiad z właścicielami firmy, do przeczytania którego zachęcamy. Artykuł o firmie Empol
Artykuł zdradza nieco więcej, niż można przeczytać na naszej stronie internetowej, może to być cennym źródłem informacji dla potencjalnych inwestorów, prartnerów i osób szukających pracy.


 

Nowości w ofercie

Promocja

Osiągnięcia

Gdzie kupić okna

dodaj do ulubionych